Haber

AK Parti Heyeti Muhtarlarla Buluştu

Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, merkez ilçe mahalle muhtarları ile kahvaltıda merkeze geldi.

Topuzlu Han Toplum Tesislerinde düzenlenen kahvaltı programına AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Süleyman Özgün ve Emre Çalışkan, Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, AK Parti İl Başkanı Ali Bonekıran, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ferit Yiğitarslan, Nevşehir Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin katıldı. Toplantıya Altınışık ve mahalle muhtarları katıldı.

Burada bir konuşma yapan İl Muhtarı Dr. Mehmet Savran, özverili çalışmalarından dolayı tüm mahalle muhtarlarına teşekkür etti.

Savran, “Altyapı, sosyal hizmetler, çevre yatırımları, fen işleri kısacası tüm çalışmalarımızda muhtarlarımızla birlikte çalışıyoruz. Bu noktada göreve geldikten sonra yeniden yapılandırdığımız ve güçlendirdiğimiz Muhtarlık İşleri Müdürlüğümüz aracılığıyla muhtarlarımızın taleplerine kısa sürede cevap vermek ve mahallelerinin ihtiyaçlarını karşılamak için azami hassasiyeti gösteriyoruz. Bugüne kadar yaptığımız gibi muhtarlarımızı dinlemeye devam edeceğiz. Şehrimizin gelişmesi ve değişmesinde emeği geçen tüm muhtarlarımıza, güç katanlara teşekkür ediyorum” dedi. söz konusu.

Daha sonra mahalle muhtarlarının talep ve önerilerini dinleyen Savran ve AK Parti heyeti, önümüzdeki dönemde hayata geçirilmesi planlanan yeni proje ve yatırımlar hakkında bilgi verdi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

duziciajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu