Haber

Bakan Kurum, “İlk Oyum AK Parti’ye, İlk Oyum Erdoğan’a” programında konuştu.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, “Gençlerimize güveniyoruz ve Cumhur İttifakımız ile 2023’te rekor oyla Cumhurbaşkanımızın yanında olacağız, sandıktan rekor oyla çıkacağız” dedi. dedim.

Bakan Kurum, AK Parti Ankara Gençlik Kolları tarafından Başşehir Millet Bahçesinde düzenlenen “İlk Oyum AK Parti’ye, İlk Oyum Erdoğan’a” programına katıldı.

Afet nerede olursa olsun 2 saat sonra bölgeye gittiklerini ve bugüne kadar depremden mahcup olmadıklarını belirten Kurum, 45 binin üzerinde konutu hak sahiplerine teslim ettiklerini söyledi.

Türkiye’de 456 millet bahçesi olduğuna dikkati çeken kurum, “Sözde çevrecilere ve maskeli doğaseverlere rağmen İstanbul’un en büyüğünü İstanbul Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi olarak yapacağız ve 570’inci yılında kazanacağız.” fethin yıldönümü.” dedi.

“İlk Evim İlk İş Yerim” projesine 2 milyondan fazla genç başvurdu.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, İlk Evim İlk İş Yerim projesine 2 milyondan fazla gencin başvurduğunu hatırlatarak, şöyle devam etti:

“Gençlerimize güveniyoruz, gençlerimize güveniyoruz. Çünkü 20 yıldır onlarla birlikte yürüdük, yürümeye devam edeceğiz. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Süleymaniye’yi ve Selimiye’yi tek elden ayağa kaldıracağız.” diğer yanda konutlarımız, millet bahçelerimiz, hastanelerimiz, havaalanlarımız, yollarımız… Yüzyıl Türkiye’sinde muhteşem bir Türkiye inşa edeceğiz. Biz gençlerimize güveniyoruz ve Cumhur İttifakımız ile 2023’te rekor oyla Cumhurbaşkanımızın yanında olacağız, rekor oylarla sandıktan çıkacağız.”

Konuşmasının ardından gençlerle sohbet eden Bakan’a üzerinde isminin yazılı olduğu form ve Kuran-ı Kerim hediye edildi.

Program ilahi tilaveti, Kuran tilaveti ve dua ile sona erdi.

Programa Altındağ Belediye Başkanı Asım Balcı, AK Parti İl Başkanı Hakan Han Özcan ve AK Parti Ankara Gençlik Kolları Başkanı İdeal Efe Demirhan da katıldı.

haber-seyitgazi.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu