Haber

Elbistan Belediye Başkanı Gürbüz: “Çalışmaları Bitirirken Bir Yanlış Anlaşılma Oldu Ve Fark Ettik”

AKP Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz, “Dün akşam yaptığımız açıklama enkaz kaldırma çalışmalarının bittiğine dair bir açıklama değil. Sanki işi bitirmişiz gibi bir yanlış anlaşılma oldu. Biz de bunun farkına vardık. Girilmemiş tek bir enkaz bırakmayacağız, sahipsiz en ufak bir yer bırakmayacağız, bundan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

AKP’li Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz, sosyal medya hesabından Elbistan’da arama kurtarma çalışmalarının tamamlandığını ve gelen ihbarların tamamının tamamlandığını duyurdu; Gelen tepkiler üzerine paylaşımını sildi.

“DEPREM KLAVYENİZDE GÖSTERİM ALANINIZ OLABİLİR”

Gürbüz açıklamasına devam ederek, “Titreşim klavye başındaki showroomunuz olabilir, bizim neler yaşadığımızı, şehrimizi tüm zorluklara rağmen nasıl yaşattığımızı anlamayabilirsiniz, zaten anlamanızı da beklemiyorum. Sizi algı kampanyanızla baş başa bırakıyorum.”

Gürbüz, bugün sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada sözlerinin yanlış anlaşıldığını belirterek, şunları söyledi:

“Depremin 5. gününde de tüm gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Dün gece yaptığımız açıklama enkaz kaldırma çalışmasının bittiğine dair bir açıklama değil, talep üzerine yapılmış bir açıklamaydı.

“ÇALIŞMAYA SON VERİRKEN BİR YANLIŞLIK OLDU”

Tabi 5 gün hiç uyumadan 1 saat tarlada çalışıyor ve yeni bildirimlerin hızlıca gelmesini bekliyormuşuz gibi bir yanlış anlaşılma oldu. Bunu da fark ettik. Vatandaşlarımız nur içinde yatsın. Tüm gayretimizle sahadayız. En küçük olasılığı bile büyük bir emekle değerlendiriyoruz. Girilmeyen tek bir enkaz, bakılmayan tek bir yer bırakmayacağız, bundan kimsenin şüphesi olmasın.”

haberedremit.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu