Haber

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Üzümlü Mahallesi’nde Vatandaşlarla Buluştu

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Beyşehir ilçesine bağlı Üzümlü Mahallesi’nde düzenlenen dayanışma programında vatandaşlarla bir araya geldi.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, büyükşehir belediyesi olarak göreve geldikleri günden bu yana tüm ilçelerde olduğu gibi Beyşehir ve Üzümlü’de de önemli çalışmalara imza attıklarını hatırlatarak, “Arıtma tesisi inşaatı muhtemelen bunlardan biriydi. Üzümlü için en önemli çalışmalardan biri.Tamamlandı ve hayata geçti.Başkanımızla koordineli olarak başka çalışmalar da yapmaya devam ediyoruz.Biz bunları yaparken aslında yaptıklarımızın karşılığını size ödeyemeyiz.Çünkü Üzümlü diğer ilçelerden farklıdır. Burada üreten kahraman insanlar var, ülkemize çok değerli bir katkı sağlıyorsunuz, istihdam ihraç ediyorsunuz.

Programın birlik ve beraberliğe hayırlar getirmesini de diledi. Programa; Törene, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Mustafa Akış, Türk Standartları Enstitüsü (TSE) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Sami Şahin, Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır, AK Parti Beyşehir İlçe Başkanı Recep Elkin, dernek üyeleri ve vatandaşlar katıldı. Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Önder Altay ve beraberindekiler, Üzümlü’deki bir silah fabrikasında da incelemelerde bulundu. -KONYA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu